
Aan de ene kant een volledig elektrische SUV, aan de andere kant een SUV met benzineslurpende V8. Audi neemt bijzonder uiteenlopende modellen mee naar het salon van Los Angeles.
Op de Los Angeles Auto Show, die eind deze maand van start gaat, haalt Audi eindelijk het doek van zijn E-Tron Sportback. Die gebruikt het MLB Evo-platform van de E-Tron, en belooft volgens een mysterieus plaagplaatje van Audi digital matrix light-technologie te introduceren.

Daarnaast is het in Los Angeles eindelijk de beurt aan de Audi RS Q8. De sportiefste Q8 zette recent nog een recordtijd neer op de Nürburgring, maar over zijn specificaties is nog niet veel geweten. Alleen dat Audi gebruik zal maken van de 4.0 V8 met twee turbo’s en dat het vermogen 600 pk of meer zal bedragen.
Commentaires récents
Les Seres 5 et 7 débarquent aussi en Belgique
j'attends avec inquiétude ci serres SF 5 arrivera un jour en belgique?? véhicule avec prolongateur...
Door bernard hoyez Il y a 2 mois
Prior Design transforme votre Hyundai i30 en voiture de rallye
Bonjour , savez vous placer un kit prior sur un Mercedes gle coupé hybride ? Merci
Door Wiggers Il y a 8 mois
Essai court : Ford Focus Clipper MHEV facelift (2022)
je voudrai savoir la date de livraison de la Ford focus titanium + clipper 2022
Door joris Il y a 9 mois
Renault Arkana E-TECH 145 : ce que vous devez savoir (2021)
je trouve que beaucoup trop de petits détails sont absents d'un modèle à l'autre. Exemples:...
Door BRAND Il y a 11 mois