Nog voor de bekendmaking ervan op Pebble Beach maakt SRT haar speciale editie van de Viper al bekend. Deze SRT Viper GTS Launch Edition is een hommage aan de Viper coupé die gebouwd werd tussen 1996 en 2006. De GTS blauwe lak herkennen we uit de duizend, de daarbij horende dubbele witte streep mocht uiteraard niet ontbreken. De vijfspaaks aluminium velgen maken het exterieurplaatje compleet. Binnenin krijgt het Black Laguna leder de hoofdrol met contrasterende stiksels. Onder de kap schuilt nog steeds de 640 pk sterke 8.4 liter V10. Hoeveel SRT van deze GTS Launch Edition zal gaan produceren maakten ze niet bekend.
Reacties (4)
Plaats een reactielekker jaren 90
Is het fout om te zeggen dat ik dit wel kan waarderen? Nu nog voor 50.000 euro aanbieden en we zijn vertrokken!
Ik vind het ook niet slecht, maar ik heb 2 opmerkingen: dat blauw moet weg en ik wil rood (ik was nooit zo een grote van fan de serie 'Viper')! En de velgen in mat-grijs of antraciet! Ik ben absoluut geen fan van chromen velgen!
@Patat: Boehoe! De Viper serie was epic toen ik een klein manneke was. :) Dat chroom is discutabel, maar ja, das nu eenmaal den Americ zeker? :)
Recente reacties
Rij-impressie: Chevrolet Aveo 1.2, 1.4 en 1.6
Dat inhouden bij gebruik airco herken ik. Dat komt overigens bij meer auto's voor. Verder heb ik...
Door Ben 8 uur geleden
90.000 euro voor deze F1 race simulator
Op de foto's staat Codemasters' spel er ook op ;)
Door Yeelen 9 uur geleden
Vrijdag Fandag: Volkswagen T2a Dormobile
Ziet er echt goed uit, leuke bus :) Daar zul je nog veel rijplezier aan hebben.
Door Kevin 11 uur geleden
Aston Martin CC100 Concept: Omdat vroeger alles beter was
Knap ding. De achterkant heeft iets weg van de V12 Zagato waarmee ze vorig jaar op de proppen...
Door Kenny 15 uur geleden