Met de nieuwste (derde trailer) van de conclusie op de Batman trilogie krijgen we ook een blik op de nieuwe wielen van onze gemaskerde held. We zien natuurlijk de vertrouwde Tumbler, maar nu ook vergezeld door de Batpod van Catwoman (Anne Hathaway). De grijze Lamborghini (*much more subtle) *Aventador die al eerder op de set is gespot komt niet in deze meesterlijk gemonteerde trailer voor.
We zien ook de Bat Wing in deze trailer verschijnen. "My mother always warned me about getting into cars with strangers" waarop Batman hautain antwoord "This isn't a car". Wij kunnen alvast niet wachten tot de film bij ons in de zalen verschijnt op 25 juni.
Bekijk hieronder de trailer in glorieuze 1080p of de behind the scenes filmpjes waarin je de Bat Wing aan het werk ziet.
Recente reacties
Vrijdag Fandag: Volkswagen T2a Dormobile
Mooie T2a zeg. Ik vind het ook mooi dat je er voor gekozen hebt om hem in deze staat te laten en...
Door Rob Wessels 2 uur geleden
Vrijdag Fandag: Volkswagen T2a Dormobile
erg coole T2! enkel ja de velgen doen ms net iets te 'nieuw' aan tov de lak/staat van de bus.
Door Mesoerrie 2 uur geleden
Dit is de nieuwe Peugeot 308
knappe auto, en leuk gedaan met die toerenteller.
Door Mesoerrie 2 uur geleden
Vrijdag Fandag: Volkswagen T2a Dormobile
Zalige kar! Frigo en slaapplaatsen, there you go! :-)
Door Cuore Sportivo 3 uur geleden