Autonieuws: Officieel

Stop de persen: BMW heeft een nieuw logo!

BMW laat duidelijk geen steen onberoerd bij de uitrol van zijn "Neue Klasse" iX3. Zelfs het bestaande logo moet er aan geloven!

Moest je de voorbije dagen een digitale detox hebben gedaan, hier het belangrijkste nieuws in 3 punten: De zoon van Wendy Van Wanten komt daadwerkelijk van Prins Laurent, als je kind zijn gordel losklikt tijdens het rijden kan je daar niet voor gestraft worden (al raden we een didactische tik aan) en BMW heeft een nieuwe iX3. Die laatste brengt meteen ook een nieuw logo met zich mee. Nu ja... nieuw.

Chroom is zo 2000...

Vooreerst een opheldering: het nieuwe logo van BMW is zo nieuw als dat blik bonen in tomatensaus achterin je kast. Hoezo? Wel, stiekem vernieuwd BMW al 5 jaar geleden zijn logo (in 2020 dus), maar werd dat nieuwe logo enkel gebruikt in reclames en marketing. Nu mag het hippe nieuwe logo eindelijk ook richting productievoertuigen.

Image
BMW New logo IX3
Links het nieuwe logo, rechts het oude...

Wat er dan nieuw is aan het logo hierboven (links het nieuw, rechts het oude)? Wel, zoek het in de details. Vooral het verder verbannen van chroom valt op. Zo verliest de gehele "propeller" zijn chroom Zowel de cirkel rondom als de lijntjes die de aparte vakjes verdelen. De merkletters worden dan weer een toetsje fijner en de blinkende zwarte cirkel wordt meer satijn. Tenslotte zullen elektrische versies van het merk geen extra blauwe lijn meer krijgen rondom de buitenkant. Stiekem zijn we daar vooral heel blij om. Minimalisme BMW, meer minimalisme!

Image
BMW New logo IX3

Reactie toevoegen

Je moet ingelogd zijn om reactie te plaatsen.

Inloggen