
Porsche Centre Antwerpen heeft er een showroom bij, maar die staat niet gewoon vol nieuwe Porsches. De dealer stelt er namelijk het grootste aanbod aan Porsche Approved-auto’s van België in tentoon. Dat is het officiële label dat het merk op zijn goedgekeurde occasies kleeft.
We hoeven het je vast niet meer te vertellen, maar de levertermijn van een gloednieuwe auto is tegenwoordig soms langer dan je als enthousiaste koper kunt verdragen. Daardoor schuimen gegadigden vaak de tweedehandsmarkt af op zoek naar een gebruikt exemplaar dat zo dicht mogelijk in de buurt komt van hun droomwagen. Ook dat kan echter even duren… Tenzij je natuurlijk meteen gaat kijken in de grootste verzamelplaats van Porsche Approved-occasies in België.
Van Taycan tot 918 Spider
Met die titel gaat PCA namelijk lopen, want zij hebben net een nieuwe showroom geopend met meer goedgekeurde tweedehands-Porsches dan je gelijk waar in ons land zult terugvinden. Zo telt het gebouw twee verdiepingen en is er plaats voor meer dan 100 Porsche Approved-occasies. Dat gaat van sportieve 911’s of 718’s op benzine tot hybride-Cayennes of elektrische Taycans, zolang ze maar jonger zijn dan 15 jaar. Als pronkstuk van het aanbod staat momenteel zelfs een 918 Spider te koop voor de prinselijke som van 1.499.918 euro.
Klinkt dat als veel geld voor een occasie, dan moet je weten dat een Porsche Approved-auto niet zomaar een occasie is. Zo wordt ieder exemplaar gecontroleerd op maar liefst 111 punten, en de kleinste afwijking wordt rechtgezet voor de auto in de showroom verschijnt. Daarbij worden zowel het interieur als het exterieur op punt gesteld, wordt de historiek van de occasie grondig onderzocht en wordt een onberispelijke technische werking natuurlijk verzekerd. Mocht er toch iets mislopen, dan beschikt iedere Porsche Approved-occasie over een garantie van minstens 1 jaar.
Je vindt de nieuwe showroom van Porsche Centre Antwerpen langs de Uilenbaan in Wommelgem. Daarnaast kan je het aanbod ook uitgebreid online doorzoeken via deze link.

Recente reacties
3 redenen waarom Tesla Cybertruck niet naar Europa komt
Even lelijk als de Dodge RAM hoor. Maar ik ben van mening dat elk zijn eigen smaak heeft en...
Door this 2 dagen geleden
Officieel: Lexus LBX is kleinste Lexus ooit (2023)
wat gaat hij kosten
Door j veldt cv 2 dagen geleden
3 redenen waarom Tesla Cybertruck niet naar Europa komt
Oh nee. Laat hem maar in de US of A. Ik vind hem lelijk. Geef mij dan maar een Dodge RAM die oogt...
Door Ricardo 2 dagen geleden
Honda e na amper 3 jaar op pensioen
Ik heb er op 1 dag eens 3 verschillende gezien op de wegen. Het is wel nog een gek zicht, want...
Door this 2 dagen geleden