
De coronacrisis slaat ook stevig toe bij sportwagenconstructeur McLaren. Door de sterk teruggevallen vraag en het stilgelegde Formule 1-seizoen staan er bij de Britse constructeur 1.200 banen op de tocht. In totaal werken er bij McLaren zo’n 4.000 mensen.
Door de coronacrisis is de vraag naar McLaren-sportwagens zo goed als stilgevallen. Tegelijk ligt ook het Formule 1-seizoen stil. De Britse constructeur heeft zoveel mogelijk geprobeerd om kosten te besparen en ontslagen te vermijden, maar ziet zich nu toch genoodzaakt om banen te schrappen.
In totaal werken er bij McLaren zo’n 4.000 mensen en komen er 1.200 banen op de helling te staan. Het gaat om jobs in verschillende afdelingen bij de constructeur. Ook bij de Formule 1-afdeling, waar normaal een 800-tal mensen werken. Daar verdwijnen nu 70 banen, ofwel bijna 1 op de 10 jobs. Ook de recent goedgekeurde verlaging van het budgetplafond in de Formule 1 zal een impact hebben in Woking.
Recente reacties
Maken of kraken: Ford Mustang Ecoboost met Roush uitlaatsysteem
Geraakt niet door de autoschouwing... niet gehomologeerd in België
Door MARINO ROELANDT 1 dag geleden
Officieel: Peugeot 408 is stijlvolle fastback op stelten (2022)
Zeer mooie wagen maar ik vermoed dat de benzinemotor wat te licht zal zal zijn voor de 408 Maar...
Door Manu 2 dagen geleden
Mansory geeft Mercedes-Maybach GLS 820 pk en… een bullbar?
Alsof je helemaal strak in het pak zou lopen en dan een neusring zou dragen. Rare keuze, maar er...
Door this 3 dagen geleden
Rijtest: Audi Q4 e-tron vs Tesla Model Y (2022)
Ik deed zelf in het voorjaar een vergelijkende test met de Audi Q4 en VW ID4. Ik stond ervan...
Door Bjorn Willaert 3 dagen geleden