Wat doet dit schaap op onze rijtest-foto's?

26/09
2011
18h53

raad de schaapplaatWe nemen het er tussendoor even bij omdat de foto schitterend is. Wie weet welke wagen geschikt is voor het transport van verse schapenkoteletten? De winnaar geniet eeuwige roem, de rijtest, en dus het antwoord, zien jullie donderdag verschijnen. (Vraag Alert) Wat me bij het volgende brengt, hoe gehecht zijn jullie aan het feit dat we enkel die dagen een rijtest online zetten (ma-do). Wie van jullie lijkt het beter/leuker de rijtest gewoon asap na de effectieve test online te zien? Het is logisch dat er nu soms stevige wachttijden ontstaan, omwille van de vaste cyclus. Wij horen uw mening graag!

raad de schaapplaat

Foto werd door Autofans huisfotograaf Nathan genomen.

- Max -
afbeelding van - Max -

VW Amarok ?

afbeelding van Ponrow

ik denk ook VW Amarok

afbeelding van Techno Patat

Ik heb Nathan altijd al het schaap van de bende gevonden eigenlijk ;)!

Toyota Hilux?
BMW M3 pick up? Als je daar een schaap hebt in gezet verdiennen jullie de eeuwige roem!!
Nissan Navara?

Ik hou wel van het 2 testen per week ciclusje :)!

En als het te druk wordt kan je er toch nog altijd de zaterdag eentje publiceren? Doe dat dan in de plaats van die gastbijdrage's van een of andere ambetante aardappel :D!

afbeelding van Cuore Sportivo

SsangYong Actyon Sports

afbeelding van Kenny

Ik denk ook aan de VW Amarok, ik zie het in het schaap z'n ogen :-p.
De rijtesten op ma en do zijn wel ok, dat geeft ons iets om naar uit te kijken ;-). Vaker mag altijd, maar het moet daarom bijlange na niet iedere dag zijn.

afbeelding van Mesoerrie

Amarok, zoals te zien was op gezichtboek toch? ;)

En maakt mij eigenlijk niet uit wanneer testen gepubliceerd worden.

afbeelding van Wim

de vraag is, wie herkent het schaap :p

afbeelding van Ponrow

asap online zette, tenzij het er meerdere per dag zijn. :D

afbeelding van Kenny

Is het Dolly?

afbeelding van Yannick Degroeve

wat doet die van ons in die laadbak, DA! wil ik wel is weten!!!

afbeelding van Nathan

Hahaha Yannick, da gaat ze ni graag horen hoor :D. Gij hebt sjans da ze tijdens de week weg is :D.

En laten we het schaap Berta noemen, Dolly is al dood sinds 2003 :p.

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt. Indien u beschikt over een Gravatar account, dan wordt deze getoond als gebruikersafbeelding bij deze reactie.
CAPTCHA
Gelieve volgende woorden in te geven