Als er één plek op aarde is waar je jezelf compleet belachelijk maakt met een Porsche 911 of Aston Martin Vantage V8, dan is het wel aan de Dubai Mall Fashion Avenue. De oprit daar is inmiddels wereldbekend als zijnde dé plek voor alle extravagante wagens om zichzelf er even in de kijker te zetten. Goed voor oliejsieks met een ego en goed voor ons, aan de andere kant van de wereld, om te kijken hoe weinig smaak de gemiddelde arabier nu eigenlijk heeft. Wat te denken van deze mat gouden Rolls Royce Ghost? Wordt dit de nieuwe trend voor 2012?
Contacteer de redactie met straf nieuws, eigen schrijfsels, tips en suggesties.
Valt nog mee eigenlijk, kon veel erger :D (blinkend goud bijvoorbeeld)
Mja, op de velgen na komt de Rolls er nog net mee weg, er bestaan ergere creaties in die streken :p
Afgelopen week hier een project met Rolls-Royce afgerond. Was top!
Overigens leveren ze hun klanten geen wraps, dat is nogal onder de standaard, dus dit is aftermarket. Wel wordt er nu geëxperimenteerd met matte lakken. Een aardige uitdaging want die kunnen namelijk niet nabewerkt en gepolijst worden als hun andere lakken. De silk-smooth finish moet dus in een keer perfect zijn.
Staat inderdaad nog goed op de velgen na!
@Niels: Pictures or it didn't happen ;)! Misschien moeten ze eens bij Mercedes langsgaan, die hebben nl al een paar matte lakjes!
Nieuwe reactie inzenden