Voor Volvo was 2010 een top-jaar

12/01
2011
23h56

Volvo V60Het was dertig jaar geleden dat Volvo het in België nog zo goed deed. Het (nu chinese) merk had 15.000 ingeschreven voertuigen vooropgesteld maar overtrefte dat getal met een totaal aantal ingeschreven voertuigen van 17.042. Ten aanzien van 2009 is dat dik 31% meer. Daarmee verovert Volvo een marktaandeel van 3,1 procent op de Belgische markt. Het succes is volgens Volvo te danken aan het grote assortiment en de groene motoren.

Algemeen directeur Bart Crols bevestigde dat CO2 normen een als maar belangrijker verkoopsargument wordt. Daarnaast weet Volvo al jaar en dag uit te pakken met veiligheid. Hun Collision Warning met Pedestrian Detection is daarvan een mooi voorbeeld.

afbeelding van TdM

Ik vind het terecht ;) volvo produceert mooie auto's de laatste jaren :)

xc 70
afbeelding van xc 70

is verdiend en ze rijden zeer goed , ben aan men 2de bezig

afbeelding van B4

Volvo maakt goede auto's, lanceert volop nieuwe modellen, doet mee aan de CO2 dinges met hun Drive modellen, ... dus geen wonder dat die het zo goed doen op de Belgische markt.

afbeelding van Mesoerrie

het is hun gegund

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt. Indien u beschikt over een Gravatar account, dan wordt deze getoond als gebruikersafbeelding bij deze reactie.
CAPTCHA
Gelieve volgende woorden in te geven