Volvo XC30 in de pijplijn

18/03
2010
21h01

Volvo C30 DRIVeMet de BMW X1 en een toekomstige Mercedes cross over op basis van de kleine BLS lijken de luxeconstructeurs de markt van de kleine SUV's ontdekt te hebben. Volvo wil daar ook een graantje van meepikken en zou tegen 2012 zorgen voor een XC-variant van haar C30. De techniek wordt ook van die kleine driedeurs overgenomen, terwijl de looks meer weg zullen hebben van de grotere XC60. In de kantlijn noteren we dat Volvo ook de piste van een vijfdeurs C30 onderzoekt, al is daar nog geen zekerheid over.

Voorgaande info komt van Lex Kerssemakers, directeur corporate strategy bij Volvo. Op dit moment telt het XC-gamma bij Volvo al drie modellen; de XC70 op basis van de V70 en de SUV's XC60 en XC90.

Bron: CarsGuide via Motorauthourity

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt. Indien u beschikt over een Gravatar account, dan wordt deze getoond als gebruikersafbeelding bij deze reactie.
CAPTCHA
Gelieve volgende woorden in te geven