Volgende Passat (2014) mogelijks ook als coupé en cabrio

20/05
2011
11h03

Volkswagen heeft grootse plannen klaarliggen voor de Passat. Om er voor te zorgen dat ze zich als constructeur de grootste kunnen noemen, zal het modellen gamma stevig moeten aanzwellen. De volgende Passat zou dan ook in heel wat verschillende varianten worden uitgebracht. Tot op heden kennen we de klassieke berline en de variant alsook de nog niet vernieuwde Passat CC. Volkswagen zou hier in de toekomst dan nog een coupé en cabrio aan toevoegen.

Meer nieuws over de mogelijke komst van deze verschillende Passat-varianten volgt ongetwijfeld nog in de loop van de komende maanden.

Lees onze rijtest met de huidige Passat Variant 1.6TDI

via Autobild

Karel
afbeelding van Karel

op zich geen slecht idee, goedkoop alternatief voor A5 cabrio

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt. Indien u beschikt over een Gravatar account, dan wordt deze getoond als gebruikersafbeelding bij deze reactie.
CAPTCHA
Gelieve volgende woorden in te geven