Vettel is opnieuw wereldkampioen

09/10
2011
10h22

Vettel wereldkampioen 2011Vannacht werd in Suzuka de Grand Prix van Japan verreden. In die race moest de jonge Duister Sebastian Vettel nog één punt halen om zijn titel als wereldkampioen binnen te halen, en zo geschiedde. Vettel eindigde derde en mag zich zo de jongste tweevoudige wereldkampioen noemen. In de race zelf ging Button de Duitser voorbij bij de tweede pitstop, iets later moest Vettel ook Alonso laten voorbij gaan, en daarmee hebben we ook meteen de top drie. Sebastian Vettel domineerde het seizoen 2010-2011 meer dan ooit te voren. Van de vijftien races startte Vettel twaalf keer op poleposition, net als in Suzuka, en daarmee wordt de vergelijking met Schumacher nog maar eens bovengehaald.

Uitslag van de race in Suzuka

1. Jenson Button (GBr-McLaren)  
2. Fernando Alonso (Spa-Ferrari)  
3. Sebastian Vettel (Dui-Red Bull)  
4. Mark Webber (Aus-Red Bull)  
5. Lewis Hamilton (GBr-McLaren)  
6. Michael Schumacher (Dui-Mercedes)  
7. Felipe Massa (Bra-Ferrari)  
8. Sergio Perez (Mex-Sauber)  
9. Vitaly Petrov (Rus-Renault)  
10. Nico Rosberg (Dui-Mercedes)  
11. Adrian Sutil (Dui-Force India)  
12. Paul Di Resta (GBr-Force India)  
13. Kamui Kobayashi (Jap-Sauber)  
14. Pastor Maldonado (Ven-Williams)  
15. Jaime Alguersuari (Spa-Toro Rosso)  
16. Bruno Senna (Bra-Renault)  
17. Rubens Barrichello (Bra-Williams)  
18. Heiki Kovalainen (Fin-Lotus)  
19. Jarno Trulli (Ita-Lotus)  
20. Timo Glock (Dui-Virgin)  
21. Jérôme D'Ambrosio (Virgin)  
22. Daniel Ricciardo (Aus-HRT)  
23. Vitantonio Liuzzi (Ita-HRT)
afbeelding van Wim

zeker verdiend!

afbeelding van Yvesw

En als extraatje krijgt iedere speler van GT5 de X2010 (http://www.autofans.be/content/gelekt-red-bull-x1-prototype-gran-turismo-5) gratis voor een beperkte tijd ter viering van zijn winst!

O.T.: Inderdaad verdiend!

afbeelding van Quin

Oh, nice, zal GT5 nog eens moeten opstarten dan :).

Inderdaad verdiend. Hij had zoiezo de beste wagen, maar kreeg er ook veel meer uit dan zijn teamgenoot, dus het is ook voor een deel zijn verdienste!

En Hamilton vind ik meer en meer F1-onwaardig. Is er nu al één race geweest dit seizoen waar ie niet een betwistbare move (meestal met brokken) heeft gedaan?

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt. Indien u beschikt over een Gravatar account, dan wordt deze getoond als gebruikersafbeelding bij deze reactie.
CAPTCHA
Gelieve volgende woorden in te geven