UK verlaagt de prijs voor Mitsubishi Lancer EVO X

17/03
2011
19h51

Mitsubishi EVO X goedkoper geprijsd in UKDe laatste tijd zijn er een pak geruchten over het al dan niet komen van een nieuwe generatie Lancer EVO X, hij zou niet meer binnen de huidige milieunormen passen. Vandaag stuurde Mitsubishi UK een persbericht de wereld in dat ze er kortingen biedt op de huidige reeks. Daarmee wil Mitsubishi ervoor zorgen dat mensen de huidige generatie blijven kopen. Deze huidige generatie loopt nog tot 2012/2013, wat er nadien gebeurt is nog de koffiedik kijken. Zo bestaat de kans dat er een hybride variant van de EVO X zou komen, alsook de kans dat hij volledig wordt geschrapt.

De Lancer Evo-reeks werd in 2000 gelanceerd en er zijn sindsdien 6.000 stuks verkocht. Onder de kap van deze X schuilt 300 pk, gekoppeld aan een dubbele koppeling die het vermogen over alle vier wielen verdeelt. In de UK kan je vanaf vandaag een Mitsubishi Lancer EVO X kopen voor 34.189 euro.

afbeelding van SeMTeX

Das een koopje. Al moet je het dan wel stellen met een vrij sober interieur...

Die FQ-400, is dat geen speciale editie??

afbeelding van B4

In de UK heeft Mitsubishi wel vaker een speciale editie van de Evo, net zoals Subaru dat doet met de WRX STI

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt. Indien u beschikt over een Gravatar account, dan wordt deze getoond als gebruikersafbeelding bij deze reactie.
CAPTCHA
Gelieve volgende woorden in te geven