Uitgesteld: Volvo S60

30/08
2009
09h23

Een beetje spijtig nieuws over de IAA in Frankfurt; volgens AutoTelegraaf zal Volvo haar nieuwe middenklasse-berline en -break niet voorstellen op de Duitse beurs. Het ontwerp van de wagen is klaar, maar de technische kant moet nog verder worden uitgewerkt, aldus de Telegraaf. Daarom zou Volvo de wagen pas op een later salon voorstellen. Het nieuws komt er in dezelfde periode van het nieuws over een eventuele overnemer van Volvo. De Zweedse autobouwer, nu deel van Ford, zou opnieuw in Zweedse handen terechtkomen. Op de Volvo-stand op de IAA kan je wel nog de faclift van de C30 en de C70 zien, naast een elektrische C30-concept.

Anonieme gebruiker
afbeelding van Anonieme gebruiker

erg jammer !!!! was één van de wagens waarom ik ga. Maar zo zijn ze nu eenmaal bij VOLVO als ze iets doen doen ze het goed !

VOLVO FOR LIFE !

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt. Indien u beschikt over een Gravatar account, dan wordt deze getoond als gebruikersafbeelding bij deze reactie.
CAPTCHA
Gelieve volgende woorden in te geven