Top Gear Magazine test de Audi RS5

16/04
2010
15h55

Audi RS5 Top GearHet leven van een professionele autojournalist kent zijn goede kanten. Bij Autofans mogen we zeker niet klagen over wat wij mee krijgen als testwagens, zeker niet in een tijd van 300 pk sterke hot hatches. De mannen van Top Gear magazine zijn natuurlijk van een heel ander kaliber. Tom Ford mag voor het magazine naar Spanje afreizen op de RS5 te proeven. Een dag in de Spaanse heuvels en een dag op circuit van Ascari staan op het programma. En dat in een rode, blauwe of witte 450 pk sterke A5, kwestie van eens te kunnen afwisselen.

Ben je zelf geïnteresseerd om je eerste stappen in de autojournalistiek te zetten, dan kan je altijd je motivatiebrief kwijt via ons contactfomulier.

via TopGear

Audi RS5 Top Gear

Audi RS5 Top Gear

Audi RS5 Top Gear

Audi RS5 Top Gear

Ascari circuit

Audi RS5 pace car

Anonieme gebruiker
afbeelding van Anonieme gebruiker

een heel mooie auto hij is een echte M3 killer en hij heeft standaard quatrro wat de M3 niet heeft .ik zou hem direct willen staan hebben in mn garage

Karel
afbeelding van Karel

in het blauw ziet die er zooo vet uit

afbeelding van BizkiD

Een M3 killer op papier. Er zijn veel factoren die het overnemen van deze titel kunnen bemoeilijken. We zullen zien zeker? :P

Anonieme gebruiker
afbeelding van Anonieme gebruiker

Ge zou uzelf voor minder autojournalist willen noemen :)

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt. Indien u beschikt over een Gravatar account, dan wordt deze getoond als gebruikersafbeelding bij deze reactie.
CAPTCHA
Gelieve volgende woorden in te geven