Tesla Roadster krijgt 5 upgrades in 2010

11/07
2009
12h31

Tesla RoadsterIn de beginfase van een wagen, en zeker in dit geval, volgen de updates en upgrades zich vaak snel op. Het is haast zoals een computer kopen. Op dat moment het nieuwste en beste model kopen, goed wetende dat er reeds een nog beter model verschijnt de moment dat je dezelfde winkel buitenstapt. Want amper een jaar na de introductie van de Tesla (2009) zal er een upgrade komen in 2010. Het nieuws komt vanuit een Tesla membersgroup die een lijstje meegaf met de geplande upgrades.

  1. New power electronics module
  2. Better cooling for the power electronics
  3. Improved AC with variable speed fans
  4. Built in WiFi cards that connect the Roadster to the Internet (unless you turn the feature off) and gives Tesla the ability to interact with the car remotely. Also, this could open the door to mobile phone apps that talk to the car.
  5. Glove box locks when you lock the car (to leave it out with the top down)

Het nieuws werd nog niet officieel bevestigd. Al is dit uiteraard een zeer haalbare kaart.

via Tesla Motors Club

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt. Indien u beschikt over een Gravatar account, dan wordt deze getoond als gebruikersafbeelding bij deze reactie.
CAPTCHA
Gelieve volgende woorden in te geven