Spyker D8 Peking to Paris SUV Mule Prototype gespot

12/04
2009
11h27

Het is niet moedersmooiste buitenaf, maar binnenin is hij zonder twijfel een pracht van een wagen. Want onder deze blikken doos zit de motor en onderstel van de aankomende Spyker D8 Peking to Paris. Eerder zagen we de VW W12 motor onder de kap. Maar de laatste geruchten geven het bericht dat er dit keer een Amerikaanse V8 onder komt te zitten, of de 4.2 liter V8 van Audi. Hoewel de keuze in motor niet meer is dan geruchten en speculaties is het wel zeker dat er een naamwijziging komt voor het model.

Vroeger, met het D12-model, wist Spyker met haar SUV de 0-100 te bereiken in vijf seconden. Of ze dat nu nogmaals gaan halen is maar de vraag. Want de kleinere motoren kunnen in hun basisvorm niet beter presteren. Gevolg van de kleinere motoren is wel dat de prijs zakt. Daarmee zou de prijs onder de verwachte 227.000 euro vallen. De productie en verkoop van deze SUV zou de stijgende vraag naar luxe SUV's moeten kunnen inlossen en zo bijdragen tot betere verkoopcijfers binnen het bedrijf zelf.

Einde dit jaar zou de wagen in productie gaan.

via autogespot.com

 

afbeelding van Wim

pff, weer marketing, spyker doet altijd alsof het een groot merk is dat in dit geval mule's moet maken
Beter één merk dan geen merk zeker :)

Anonieme gebruiker
afbeelding van Anonieme gebruiker

Het doet mij aan een BMW-mule denken. :P

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt. Indien u beschikt over een Gravatar account, dan wordt deze getoond als gebruikersafbeelding bij deze reactie.
CAPTCHA
Gelieve volgende woorden in te geven