Steve Saleen heeft met zijn bedrijf, SMS Supercars, de eerste beelden vrijgegeven van zijn aanstormende 620 Camaro. Gebasseerd op het SS model krijgt het ook enkele kenmerken van de Challenger met zich mee. Zo zien we dezelfde vijfspaaks wielen, alcantra en lederen stoeltjes en ook de motor blijft dezelfde 6.2 liter V8. Maar SMS kittelde de V8 op, via superchargers, naar 575 pk met 812 Nm koppel. Daarmee is de sprint naar 100 km/u klaar in 4.3 seconden.
SMS Supercars biedt ook een 'X' versie van de Camaro aan. Met extra motoraanpassingen is die 715 pk sterk en heeft die de beschikking over 950 Nm koppel. Hij krijgt ook een andere ophanging, nieuwe schokdempers, nieuwe remmen, een Torvec Isotorque-differentieel en 21 duims wielen achteraan. Sprintje naar 100 gebeurt in deze versie na exact 4 seconden.
De 620 Camaro, zoals je hem nu ziet, is een conceptcar. De productieversie zou in het tweede kwartaal van dit jaar klaar zijn.


Via SMS Supercars
Contacteer de redactie met straf nieuws, eigen schrijfsels, tips en suggesties.
ziet er verdomd knap uit, vooral in het zwart dan! als de productieversie even mooi is hebben ze er een fan bij :)!
ziet er verdomd knap uit, vooral in het zwart dan! als de productieversie even mooi is hebben ze er een fan bij :)!
whups, dubbelpost! wanneer komt de edit knop zodat ik mezelf kan verwijderen :p?
Nieuwe reactie inzenden