Seat Exeo krijgt update voor 2011

05/02
2011
09h39

Seat Exeo 2011 updateZe hadden ons bij Seat al een tijdje geleden verteld over de update, al hadden we wel iets meer wijzigingen verwacht. De Seat Exeo krijgt voor 2011 een update op verschillende vlakken. Zo worden de zetels herwerkt waardoor 44 mm extra beenruimte ontstaat zonder aan het volume van de bagageruimte te raken. Ook wordt de 2.0 TDI met 143 pk beschikbaar met Multitronic-versnellingsbak.

Eerder CVT dan DSG zorgde deze bak bij Audi op dezelfde motorisatie al voor het mooie weer. Verder krijgen de achterlichten LED-verlichting als optie en kan men kiezen voor wat nieuwe interieurkleuren, waaronder grijs Alcantara en een cognackleurig leder. Met de Multitronic gaat de Exeo in 9,3 seconden van 0 naar 100 km en verbruikt hij 5,8 liter diesel per 100 km.

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt. Indien u beschikt over een Gravatar account, dan wordt deze getoond als gebruikersafbeelding bij deze reactie.
CAPTCHA
Gelieve volgende woorden in te geven