Porsche overweegt goedkopere Boxster en nog goedkopere roadster

18/06
2009
07h50

Porsche BoxsterWe spraken eerder al over een nieuw instapmodel. Een Porsche die goedkoper zal zijn dan de huidige Boxster om de toegankelijkheid zo te vergroten. Volgens het duitse magazine Auto Motor & Sport komt onder de kap van die goedkopere boxster de motor van de nieuwe Audi TT-RS. Een 272pk sterke 2.0 turbocharged. Mocht het daadwerkelijk zo zijn, dan zou de AudiBoxster ongeveer 40.000 euro kosten. Dat is de volle 6.000 euro minder dan de standaard Boxster. Maar zo zeker is het allemaal niet. Het is aan Porsche om iedereen te overtuigen van het Audi-principe in een Porsche.

En er komt blijkbaar nog meer Porsche geweld. Want naast de goedkopere Boxster zou er ook een nog goedkopere nieuwe roadster op de markt komen. Misschien hebben we het dan over de reeds gespeculeerde 356 speedster? Mochten ze dat doen, kan het maar beter goed zijn, want anders schaden ze hun eigen imago met de goedkopere prijs.

via Auto Motor & Sport

Anonieme gebruiker
afbeelding van Anonieme gebruiker

Zal niet verkopen, Caymans en boxters (nieuwe) zie je toch ook niet op straat?

afbeelding van Pieter Ameye

Ik geef het project weinig kansen, tenzij ze met een origineel design komen.

Anonieme gebruiker
afbeelding van Anonieme gebruiker

En daarna komt Porsche af met een 1.9TDI van 105pk voor in hun goedkope modellen... Nee dank u. Een Porsche kost veel maar je krijgt waar voor je geld.

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt. Indien u beschikt over een Gravatar account, dan wordt deze getoond als gebruikersafbeelding bij deze reactie.
CAPTCHA
Gelieve volgende woorden in te geven