Live in Parijs 2010: Range Rover Evoque

30/09
2010
10h45

Range Rover Evoque
Gebaseerd op de LRX concept, waarmee Land Rover talloze salons afdweilde, verschilt de uiteindelijke versie van de Evoque niet eens zoveel van de concept car.Je vindt er luxe in terug als zat je in een Range Rover Sport en toch is deze Range Rover Evoque ook als tweewielaangedreven variant beschikbaar die volgens het Britse merk minder dan 130 g/km CO2 uitstoot. Leuk detail is dat de Evoque niet alleen de kleinste Range Rover ooit is, maar ook voor het eerst weer een tweedeurs, net zoals de eerste Range dat ook was. Range Rover vraagt 35.000 euro voor deze knappe nieuwkomer die overigens binnenkort ook als vijfdeursvariant beschikbaar zal zijn.


Range Rover Evoque

Range Rover Evoque

Range Rover Evoque

afbeelding van Quin

Knappe RR, lijkt me precies groter dan ik dacht :o

afbeelding van Nathan

Inderdaad Quin. De achterkant steekt mij op foto een beetje tegen, maar ik ben er vrij zeker van dat mijn mening wel gaat veranderen als ik hem eens in het echt zie.

afbeelding van Yvesw

@Nathan: Heb precies het zelfde gevoel van de achterkant. Het was me nog nooit opgevallen, maar de proporties lijken precies verkeerd (veel te grote onderplaat).
Waarschijnlijk is hij in het echt wel mooi.

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt. Indien u beschikt over een Gravatar account, dan wordt deze getoond als gebruikersafbeelding bij deze reactie.
CAPTCHA
Gelieve volgende woorden in te geven