Live in Genève 2010: Kia Sportage 2010

03/03
2010
12h33

Kia Sportage 2010Voor Kia staat het salon van Genève onder andere in het teken van de nieuwe Sportage. Met de lancering van de derde generatie slaat de Koreaanse producent opnieuw een andere (meer Europese) weg in op vlak van design. Daar waar de vorige generatie een kloon was van neef Hyundai Tucson, is de Sportage veel meer een model op zich. Hoewel hij in alle opzichten groter werd, slaagden de ingenieurs er toch in om 91 kg minder in de weegschaal te leggen.

Toch deelt de wagen veel onderdelen met de Hyundai iX35. Kia speelt in op de vraag en biedt naast twee benzinemotoren ook weer twee dieselversies aan, met vermogens tussen de 115 pk en de 163 pk, zowel twee- als vierwielaandrijving staan in de catalogus. Uitstoot van de wagens wordt beperkt t 138 g/km, niet slecht voor een kleine SUV.

Kia Sportage 2010

Kia Sportage 2010

Kia Sportage 2010

Kia Sportage 2010

Kia Sportage 2010

afbeelding van Olivier

ai, die afwerking binnenin... Zo kennen we Kia weer

afbeelding van Pieter A.

You get what you pay for :)

Edd
afbeelding van Edd

Kan je op die foto soms zien of de afwerking al dan niet goed is ?

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt. Indien u beschikt over een Gravatar account, dan wordt deze getoond als gebruikersafbeelding bij deze reactie.
CAPTCHA
Gelieve volgende woorden in te geven