Hoe dikker je de Touareg aankleedt, hoe meer hij gaat lijken op zijn luxevariant, de Porsche Cayenne. Om de Touareg aan te kleden stellen zich een resem tuners voor, JE Design is daar ongetwijfeld één van. Zij geven een preview van hun Touareg variant. Onder de naam "7P" hertekenden ze de bumper zowel voor- als achteraan, kreeg hij een taartschep op het dak en werden de wielkasten lichtjes verbreed.
Verder bolt hij op 22 inchers en mondt de motor uit in vier uitlaatpijpen. Technisch werd enkel de ophanging met 35 mm verlaagd. Op zich een geslaagde kit, mits de juiste kleur, wat hij op deze foto's zeker niet mee heeft.



Via WCF
Contacteer de redactie met straf nieuws, eigen schrijfsels, tips en suggesties.
Inderdaad, met een degelijke kleur en als ze het van voor niet te extravagant maken kan dit nog wel door de beugel vind ik. Die spoiler mag ook net iets kleiner.
Machtig! ;)
Nieuwe reactie inzenden