Jaguar XKR Special Edition

17/02
2010
10h22

Jaguar XKR Special Edition 2010Een luxemerk is het zijne niet als ze niet zouden werken aan special editions. Dat is bij de Britten van Jaguar niet anders. Die stellen namelijk met alle plezier hun nieuwe Supercharged XKR Coupé voor. We zullen hem in real life kunnen zien in Genève, maar tot dan moeten we het stellen met de foto's. Onder de kap schuilt de AJ-V8 Gen III R direct geïnjecteerde motor. Dat is de beste motor die Jaguar ooit produceerde. Wat het resultaat in pk en Nm is, is nog niet bekend.


Wat we wel weten is dat de topsnelheid verhoogd werd tot 280 km/u. Mocht je geïnteresseerd zijn, je kan hem bestellen mét of zonder de bestickering.


 


Jaguar XKR Special Edition 2010


Jaguar XKR Special Edition 2010


Jaguar XKR Special Edition 2010


Jaguar XKR Special Edition 2010


Jaguar XKR Special Edition 2010


Jaguar XKR Special Edition 2010


 


Via autoblog

Karel
afbeelding van Karel

zeer leuk voor op het circuit mee aan te komen, voor alle dagen liever wat minder opvallen

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt. Indien u beschikt over een Gravatar account, dan wordt deze getoond als gebruikersafbeelding bij deze reactie.
CAPTCHA
Gelieve volgende woorden in te geven