Jaguar C-type voor volgend jaar

15/01
2010
11h18

2010 Jaguar XF grillEen XJ coupé staat niet op het programma, hoeft ook niet. Een nieuwe roadster, die zich onder de XK positioneert, zou er daarentegen wél komen. Daarmee gaat Jaguar het gevecht aan met de Boxster, TT, Z4 en de SLK. Hoewel de eerste geruchten het model "XE" noemden, zou Jaguar opteren voor "C-type".

De tweezitter zou zowel in coupé- als softtop-variant verschijnen. Onder de kap zou de V6 met turbocharger schuilen. De 5.0 liter V8 zou het maken voor de R-variant. Minder gewicht en mooiere resultaten zullen ongetwijfeld het gevolg zijn. We mogen de C-type verwachten einde 2012.

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt. Indien u beschikt over een Gravatar account, dan wordt deze getoond als gebruikersafbeelding bij deze reactie.
CAPTCHA
Gelieve volgende woorden in te geven