Als BMW haar nieuwe 1 reeks hatch voorstelt, dan mag je er van op aan dat er ook een coupé en cabrio variant zullen volgen. Van beide varianten hebben we nu een impressie. Wanneer BMW met beide varianten op de proppen zal komen is nog niet duidelijk. Maar aangezien we de nieuwe 1-reeks dit jaar in Frankfurt te zien krijgen, zouden de andere varianten er relatief snel kunnen komen.
Contacteer de redactie met straf nieuws, eigen schrijfsels, tips en suggesties.
I'm in love ...
Die coupé ziet er wel goed uit!
Thah, kben woensdag nog bij een bmw dealer geweest ivm met een test en win actie, en daar kon hij me al datum's geven van de vernieuwde cabrio en coupé, of toch al zeker de allerlaatste besteldatum!
Prijzen weten de dealers ook al van de vernieuwde 1 Serie, een 116i was 24.000 geloof ik! Hij heeft me een hele offerte gemaakt maar die ligt in de vuilbak, een bimmer koop ik toch nooit, kwou een uurtje fun for free :D! Als je het eens mooi vraagt aan n dealer kan je de prijslijst vast wel al krijgen hoor!
Ot: qua zijaanzicht in het rood zijn het 2 knappe kindjes! Maar het vooraanzicht gaat er wel niet op verbeteren...
Lijkt op een Hyundai coupe
De zijkant ziet er miss goed uit maar langs voor is hij nog altijd scheel hoor :p
Nieuwe reactie inzenden