GM ontkent komst middenmotor Corvette

12/08
2010
16h19

Corvette krijgt geen middenmotorDe vele geruchten van de laatste week over de eventuele komst van een Corvette met middenmotor werden vandaag officieel ontkracht door Vice President Karl-Friedrich Stracke van General Motors. Hij zegt dat de geruchten uit de lucht zijn gegrepen. Vreemd, want de bal ging aan het rollen wanneer een topman van Saab het nieuws bekend maakte. Volgens hem had Saab de opdracht gekregen om een dubbele koppeling te ontwikkelen, bedoelt voor een middenmotor. Niets van aan, zo blijkt.

Daarnaast ontkent de GM man ook dat er getest wordt met V6'n en hybride toestanden. “The rumours and speculation about the Corvette are just that. There is no mid-engine in the plans,” Zo zei hij. "The dual-clutch transmission was also ruled out for use in a Corvette.". Hij vult verder aan door te zeggen dat de conventionele verbrandingsmotoren altijd zullen blijven, desondanks zullen ze meehelpen aan enkele alternatieven zoals hybride. Volgens hem willen zijn klanten maar één ding: Power.

Via Autocar

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt. Indien u beschikt over een Gravatar account, dan wordt deze getoond als gebruikersafbeelding bij deze reactie.
CAPTCHA
Gelieve volgende woorden in te geven