GM betaalt reorganisatie Opel

16/06
2010
20h11

OpelWie zich de financiële crisis nog herinnert weet ook dat de auto-industrie enkele rake klappen kreeg. General Motors kreeg misschien wel de zwaarste. Het Amerikaanse concern werd plots op al haar zwakke punten gepakt en moest al snel rekenen op overheidssteun om de kop boven water te houden. GM kreeg die steun maar moest daarvoor grondig hervormen. Voor Opel alleen betekenen die hervormingen een slordige 3,3 miljard euro aan kosten.

Dat geld hoopte Opel los te krijgen bij de Duitse overheid, maar daar stak Merkel een stokje voor. De Bundeskanzler wijst GM met de vinger en raadt ze aan zelf te investeren, en kijk... GM wil het gerust zelf betalen.

Dat Nick Reilly niet meteen onze beste vriend is, dat moet je de Opel werknemers in België niet vertellen. De Europees directeur besliste immers dat er 9.000 werknemers ontslagen moeten worden  van de 48.000 die Opel momenteel tewerkstelt.

Via: autoblog.nl,  Autonews

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt. Indien u beschikt over een Gravatar account, dan wordt deze getoond als gebruikersafbeelding bij deze reactie.
CAPTCHA
Gelieve volgende woorden in te geven