Het kan best zijn dat je nog nooit van Zagato hebt gehoord want buiten wat gechopte versies van Aston Martins en consoorten zijn er weinig wapen feiten van deze mensen bekend. Daar willen ze met deze Perana Z-one wat aan gaan doen, wat volgens mij met de 442pk sterke V8 voor een gewicht van 1195 kg zeker moet lukken. In de trend van de meeste puristische sportwagens zijn elektronische hulpmiddelen ook hier uit den boze. Voor mogelijke kopers is er een productie van 999 stuks gepland.
Al denk ik dat de markt van deze soort sportwagens toch stilaan verzadigd aan het raken is, tenzij je je klanten een koopje aanbiedt wat deze Zagato met een prijskaartje van slechts €50.000 écht wel is.
via: Worldcarfans



Contacteer de redactie met straf nieuws, eigen schrijfsels, tips en suggesties.
Een pareltje
idd, ben meestal niet zo voor zagato's, maar deze mag er zijn
doet me fel aan de TVR Sagaris denken
Dat prijskaartje is een prestatie op zich. Zal weliswaar zonder taksen en dergelijke zijn, maar toch.
Het design vind ik minder, de lange overhang vooraan had ik liever niet gezien. Net zoals de onderste luchtuitlaat op de flank.
Nieuwe reactie inzenden