Genève: BMW 5-reeks GT

04/03
2009
23h36

BMW komt haar belofte na, en stelt haar 5-reeks GT concept voor in Genève. De zogenaamde Progressieve Activity Sedan zou een gat moeten dichten voor BMW in het sedan segment. Zo strak als hij van buiten is, zo strak is hij binnenin. BMW gebruikte voor dit model in Genève een duotoon. Die combinatie geeft een zeer luxueus, proper en design gevoel. Het glazendak geeft de wagen een extra dimensie en lijkt stukken groter hierdoor. Mocht je de vogeljes kijken en auto's tellen beu zijn, kan je je concentreren op het kijken van een film. De LCD schermen werden geplaatst in de kopsteunen van bestuurder en passagier.

De koffer zou voldoende zijn voor 1.650 liter water te herbergen. Meer dan voldoende dus voor enkele golfsticks of je schoonmoeder. Of de wagen in productie gaat of niet, hangt af van de reacties erop. Zijn deze positief dan ziet het er naar uit dat de wagen eraan komt. Is de 5-reeks GT ook nog eens een verkoop succes, dan zal BMW eveneens een GT versie maken van de 3-reeks.

 

via worldcarfans

Anonieme gebruiker
afbeelding van Anonieme gebruiker

ik ben geen fan van de achterkant eigenlijk...
das niet het beeld dat ik van een GT heb.

Anonieme gebruiker
afbeelding van Anonieme gebruiker

nog vergeten: ze zouden beter tijd steken in het ontwikkelen van een nieuwe 850i M8 en 850 convertible
en als we zot mogen doen... 600pk!

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt. Indien u beschikt over een Gravatar account, dan wordt deze getoond als gebruikersafbeelding bij deze reactie.
CAPTCHA
Gelieve volgende woorden in te geven