Geen Renault Safrane voor West-Europa

07/02
2010
12h26

De Samsung SM5 komt niet naar West-Europa. Bij Renault denkt  men dat het model hetzelfde lot als de Vel Satis zou ondergaan en dat is niet de bedoeling. De geflopte Laguna en Vel Satis krijgen een gezamelijke opvolger in 2014.

Peugeot past dezelfde strategie momenteel ook toe op de 607 en 407. Het model zag er niet onaardig uit maar in Zuid-Korea wordt het model vooral gezien als Hyundai Sonata of Kia Magentis concurrent. Deze twee modellen zijn ook niet direct West-Europese verkooptoppers. De SM5 wordt wel in Azië, Afrika en Rusland geleverd waar men wel nog graag grote sedans ziet. Voor de Renault-fans niet getreurd, Renault wil tegen het einde van het jaar de zwaar gefacelifte Espace zijn intrede laten doen.

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt. Indien u beschikt over een Gravatar account, dan wordt deze getoond als gebruikersafbeelding bij deze reactie.
CAPTCHA
Gelieve volgende woorden in te geven