Futuristisch design: Alfa Romeo 166 opvolger

24/01
2010
11h45

Alfa Romeo 166 conceptDe ontwerper Jacob Mcmurry liet zijn gedachtengang de vrije loop en ontwierp een vervolg op de schitterende Alfa 166. De 166, waarmee ik overigens gisteren nog enkele kilometers mee deed, is een pareltje. Jammer genoeg lijkt een vervolg er nog niet in te zitten. Alfa doet het verre van schitterend en de grote mannen willen eerst een revisie doen van wat wel en niet. Alles eens op een rijtje zetten en kijken wat de mogelijkheden zijn. Laat ons hopen dat die vervanger er door komt.

Mcmurry ging voor een enorm futuristisch gegeven en werd naar eigen zeggen geïnspireerd door een carnaval wagen... Volgens de ontwerper is deze Italiaanse schoonheid het best te flatteren met een V8 diesel, aangedreven op de achterwielen.

 

Alfa Romeo 166 concept

Alfa Romeo 166 concept

Alfa Romeo 166 concept

Alfa Romeo 166 concept

Via Yankodesign

afbeelding van Quin

Niet meteen fan van dit design. Straalt niet echt die passie uit dat Alfa's altijd wel doen ;)

afbeelding van Pieter Ameye

Had evengoed een Bugatti-concept kunnen zijn. Heeft weinig of niets met Alfa te maken.

afbeelding van Jan Aertgeerts

De lijnen vooraan zijn wel eigen aan Alfa Romeo. Al ben ik er zeker geen fan van. Het geheel oogt zeer vreemd.

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt. Indien u beschikt over een Gravatar account, dan wordt deze getoond als gebruikersafbeelding bij deze reactie.
CAPTCHA
Gelieve volgende woorden in te geven