Onze vliegende reporter ging op bezoek bij de AMG afdeling van Mercedes in Affalterbach en mocht een bezoekje brengen aan de fabrieken waar AMG zijn weerzinwekkende V8 en V12-motoren tot leven brengt. Voor de bouw van zo'n motor is één enkele werknemer drie uur bezig en per dag rollen er zo maar een beperkt aantal van de band. In de fabrieken was er spijtig genoeg een fotoverbod, maar dat geldde niet voor de site rondom de fabriek. In volgende fotoreportage kunnen jullie genieten van enkele van die té strakke bakken die daar door worden gefabriceerd.
CLK 63AMG Black Series
Contacteer de redactie met straf nieuws, eigen schrijfsels, tips en suggesties.
Opzichtege zielloze wagens IMHO
had die reporter dan maar een betere cam meegegeven :-p
vind er nix mis aan, aan die auto's... alleen zou ik het nooit kopen.
hoe vet ze ook zijn...
Waw :) erg grave sleeën
@tom : ik kan u wel volgen in u opmerking. maar dan moet ge der is mee rijden en dezelfde uitspraak nog maar eens durven doen. man man, echt waanzinnig :D :D
Vet !! :)ook getest lol ?
Rijden zou wel eens leuk kunnen zijn , ik zou bijvoorbeeld eens graag een c63 naar de knoppen driften. maar de meeste zijn dan ook nog automaten... geef mij maar een 190e cosworth met AMG pack als het leuk moet zijn om te rijden. Ik heb er geen absolute afkeer van , maar mercedes has lost it's way (voor mij) AMG is ook belange ni zo exclusief meer als pakweg 10 jaar geleden, en zeker ni zo exclusief als 20 jaar geleden.
Tja... Ik vindt het alles behalve zielloze wagens. :) Dat heb ik wel nu met Audi terwijl ik ze pakweg 10 jaar geleden echt vet vondt. Audi 80 coupe of een quattro... :) Alhoewel de A5 ERG mooi is. Dat weer wel.
Maar goed, super bakken en mooie foto's. Hadden er wat meer mogen zijn van mij, but it's cool! ;)
Een wagen van 100 000 Euro niet zo exclusief? Ik ken nochtans weinig autofans (pun not intended) die hun hoofd niet schuimbekken laten kantelen bij het voorbijglijden van eender welke AMG (behalve mss bij de R63...) Komaan, die zijn toch allemaal übergeil!
Wel een pijp minder langs elke kant. Er zijn grenzen...
meer foto's op komst ... :)
Die Black Series CLK! übergeil! Doe mij die ma!
Aangezien iedereen wel een andere smaak en mening heeft over welke 'looks' het mooiste zijn zal ik hierover geen commentaar geven.
Dat er sommige mensen uitspraken doen over hoe ze liever met een andere 'bak' rondscheuren en driften zonder ook maar ooit voet te hebben gezet in een AMG vind ik persoonlijk vrij belachelijk. De moment dat je een deftige testrit hebt gedaan in een C63 AMG heb je recht van spreken.
De AMG versie is in 1 woord 'Onwaarschijnlijk'.
Trouwens 4x rijden met een 115pk sterke benzine motor is niet hetzelfde als 1x rijden met de C63 e ;)
Nieuwe reactie inzenden