Fabio Filippini nieuwe designchef bij Pininfarina

24/02
2011
21h25

Fabio FIlippini nieuwe designchef bij PininfarinaWaar Lowie Vermeersch tegenwoordig zijn dagen mee vult hebben we het raden naar. Bij zijn ex-werkgever zitten ze alvast niet stil en stelden ze zopas Fabio Filippini aan als hoofd van de desgnafdeling. Pininfarina heeft wat moeilijkheden maar kreeg onlangs toch het vertrouwen voor het design van de Ferrari FF-carrosserie. Nu krijgen ze bij Pininfarina dus de 47-jarige Italiaan als chef design. Voor de Italiaan is het zijn eerste functie bij een Italiaans bedrijf. Tot nu was hij verantwoordelijk voor het interieurdesign bij Renault, met een korte tussenstop bij Volkswagen tussen 1997 en 2000.

Voor Pininfarina is het dan weer lang geleden dat een buitenstaander werd aangesteld als designchief. Zoals Lowie Vermeersch eerder vertelde, worden interne krachten vaak beloond met deze functie. Ook is het alweer een tijdje geleden dat een Italiaan aan de designtop stond bij Pininfarina, met Lowie Vermeersch en Ken Okuyama kozen ze niet de meest voor de hand liggende nationaliteiten.

Bron: Caradisiac

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt. Indien u beschikt over een Gravatar account, dan wordt deze getoond als gebruikersafbeelding bij deze reactie.
CAPTCHA
Gelieve volgende woorden in te geven