Eerste schets: Hyundai i30

10/08
2011
11h11

Eerste schets: Hyundai i30Hyundai geeft zelf een eerste schets vrij van de volgende generatie i30. De wagen krijgt met het 'Fluidic Design' een look die een pak dynamischer overkomt dan de huidige generatie. Daarmee geeft hij een knipoog naar de grotere i40 die komende maand gelanceerd wordt op onze markt. In Frankfurt stelt Hyundai dan de nieuwe i30 officieel voor. De wagen werd volledig in Europa getekend en ontwikkeld.

Eerste schets: Hyundai i30

afbeelding van Wim

dat ze goed bezig zijn daar bij Hyundai

afbeelding van Mesoerrie

Idd goed bezig die Koreanen, dit kan zo in productie!
Doet me trouwens ook wat denken aan de Astra

Blasfeem
afbeelding van Blasfeem

Ik rijd met een i30 uit 2009. Persoonlijk vind ik het een beetje jammer dat een model uit 2007 nu al totaal wordt omgegooid. De i30 hatchback is toch een leuk model en hoeft niet outdated te zijn. (ze werden trouwens pas gefacelift in 2010)

Enig voordeel is dat er hopelijk ook een nieuwe CW uitkomt. Die huidige i30 break is voor mij echt wel een afknapper.

Dat gezegd zijnde ziet 'ie er wel leuk uit. :)

afbeelding van Kevin

i like it already :p zou dit zo willen toevoegen aan favorieten artikels (als ik nu nog wist hoe haha schaam schaam)

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt. Indien u beschikt over een Gravatar account, dan wordt deze getoond als gebruikersafbeelding bij deze reactie.
CAPTCHA
Gelieve volgende woorden in te geven