De Volkswagen Beetle RS

09/06
2011
22h28

Beetle RS
Het duurt meestal niet lang voor een tuner zich waagt aan de nieuwste modellen. Het team bij VWVortex nam de nieuwste generatie Volkswagen Beetle onder handen en gaf hem meteen een 911 GT3  RS look. Want laat ons eerlijk zijn, een Porsche is nu eenmaal een platgeklopte Beetle. Dus ere wie ere toekomt. We zien 19 inchers, extra grote remschijven van brembo, nieuw veringsetje van H&R, nieuwe ophanging, nieuw uitlaatsysteem, nieuw inlaatsysteem, en ga het rijtje zelf maar verder af. Maar dat is slechts "Part 1" van de tuning. Part 2 komt er binnenkort aan. Verwacht nog een 997 GT3RS achtervleugel, meer vermogen en meer koppel. Naast de nieuwe stickers best nog een interessant project dus. Meer foto's in onze galerij.

Karel
afbeelding van Karel

haha :)

afbeelding van TdM

Ik vind em eig best wel nice. Don't ask me why :p

afbeelding van Wim

ik zit met hetzelfde gevoel Tdm

afbeelding van Techno Patat

haha ik eigenlijk ook! en op de tweede foto is het tot net boven de achterlichten precies een cayman! lekker fout als je daarin toekomt, maar niet fout genoeg om een insta-gay te zijn :p! eerder een metrosexueel ofso :D

afbeelding van TdM

laten we deze zien als een auto voor de vriendin waar ik stiekem af en toe (regelmatig) in wil rijden :p

afbeelding van Techno Patat

goed compromis!

afbeelding van Yannick Degroeve

ik hoop dat Part 2 ongeveer deze tekst zal bevatten: "We added a 997 GT3RS rear wing to complete the looks. And hey, we trew in a nice Turbo S engine also... or did you think we let you be punk'd by a 320i beemer"

afbeelding van Kenny

@ Patat & TdM, ik ben geen van beide maar ik zie deze toch wel zitten zenne :-)

afbeelding van Techno Patat

@kenny: ik dacht dat jij de vriendin was in de relatie met tdm? je hebt toch altijd een man en een 'vrouw', en het leek me duidelijk dat jij de 'vrouw' was :D!

afbeelding van Kenny

@ Petat: say whaaaat? :-) Neen, ik ben gewoon de enige echte vent die ervoor durft uit te komen dat ik deze kar super duper vind en hem als dagelijks vervoermiddel zou durven te gebruiken XD.

afbeelding van Mesoerrie

Nieuw van Mattel, de Barbie Race Beetle!!!!

Met deze supersnelle trendy racewagen beleef je samen met Barbie en haar vriendinnen een onvergetelijke dag op het racecircuit. Snelle auto's, brullende motoren en knappe mannen,... Oh wat een FUN!!! Voor ieder is er trouwens een gepaste, hippe outfit voorzien, uiteraard in de unieke kleuren van de auto, met bijhorende coole schoenen én een onwijs gave helm!! DE MAX!!!
Oh en kijk Ken daar zitten, hij noteert onze rondetijden met z'n nieuwe superdeluxe stopwatchorloge, wat is het toch een schatje hé???
*** Poppen niet inbegrepen, wel apart verkrijgbaar***

Nee wel een vet karretje, maar bovenstaande is het eerste wat in me opkwam :p

afbeelding van Nathan

Messoeri werkt bij de reclame afdeling van Mattel gok ik, prachtig :D.

Inderdaad zeer vet karretje van uiterlijk, nu nog iets van equivalente vetheid onder de kapoo ;).

afbeelding van Kenny

@ Nathan, en dan nog liefst onder de kapoo aan de achterkant ;-)

afbeelding van Nathan

Doe me niet dromen éh Kenny :p

EDIT: Te laat *kwijlt weg*

afbeelding van James

Jeremy Clarkson quote "Tthe Porsche 911 is just a scaled up version of a VW Beetle".

De wereld op zijn kop. :-)

afbeelding van Kenny

@ Nathan, ik ben solidair, ik kwijl mee!

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt. Indien u beschikt over een Gravatar account, dan wordt deze getoond als gebruikersafbeelding bij deze reactie.
CAPTCHA
Gelieve volgende woorden in te geven