Citroën lanceert DS3 Racing

23/08
2010
12h32

Citroën lanceert de DS3 RacingVanaf 1 september kan je bij je Citroën-dealer de DS3 Racing bestellen. Het gaat om een versie op basis van het Sport Chic-uitrustingsniveau. Daar werden enkele elementen aan toegevoegd die refereren naar de autosport. Onder de kap vinden we de 1.6 benzinemotor terug, die voor de gelegenheid werd opgekieteld van 156 tot 207 pk en 275 Nm. Daarmee is de wagen goed voor 0-100 sprintjes in 6,5 seconden. De spoorbreedte werd vergroot, de grondspeling werd verkleind om de wegligging wat meer op punt te stellen.

Diffusor, dubbele verchroomde uitlaat en carbonafwerking op verschillende onderdelen zorgen ervoor dat je nog wat extra opvalt. Ook in het interieur carbon-afwerking en een Citroën Racing signatuur, in je dakhemel vind je een plaatje met het nummer van jouw exemplaar terug. Kostprijs van deze DS3 Racing is 31.340 euro. Vanaf september te bestellen, eerste leveringen zijn voorzien voor begin 2011.

Citroën lanceert DS3 Racing

Citroën lanceert DS3 Racing

Citroën lanceert DS3 Racing

Citroën lanceert DS3 Racing

Citroën lanceert DS3 Racing

Citroën lanceert DS3 Racing

Karel
afbeelding van Karel

ouch, dat is duur, geef mij dan maar een GTI voor die prijs

afbeelding van Nathan

Ik ben normaal allesbehalve een fan van Frans, maar vind dit wel iets meer hebben dan een GTI.

afbeelding van Olivier

2nd that nathan. Maar ik vind dat je de gewone ds3 nog veel te weinig ziet. Eindelijk eens een leuke citroën. Toch, niet kopen. Ik werk op deze vakantie voor een depanagedienst en die franse bakjes hebben precies meer electrische problemen dan een afgeschreven italiaanse barrel

afbeelding van Olivier

toch, ze zijn zo stijlvol. Wie mooi wil zijn moet lijden? :-)

afbeelding van Nathan

Je ziet hem inderdaad nog wat weinig, wat spijtig is. Oei, meer electrische problemen dan een oude Italiaan? Dan zijn ze wel laag gezakt :D.

Wie stijlvol wil zijn moet lijden ja ;)
Je koopt ook geen oude Lancia omwille van de betrouwbaarheid éh ;).

Anonieme gebruiker
afbeelding van Anonieme gebruiker

Serieus wat geld, benieuwd of hij zijn meerwaarde t.o.v. pakweg een Clio RS waard zal zijn...

Geert
afbeelding van Geert

Te véél golf gti's gezien in het verleden. Heb zowat alles onder mijn kont gehad. Dit lijkt me een leuk bakje. Citroen heeft een super 'designer' in huis de laatste jaren. In februari is de ds3 racing van mij. Zie er naar uit. Mag morgen zijn eigenlijk.

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt. Indien u beschikt over een Gravatar account, dan wordt deze getoond als gebruikersafbeelding bij deze reactie.
CAPTCHA
Gelieve volgende woorden in te geven