Camaro Convertible gaat in productie

28/01
2010
20h46

Camaro ConvertibleVorig jaar moest General Motors een pak convertible programma's de vuilbak in gooien vanwege het toen nog dreigende faillissement. Gelukkig hebben ze de draad opgepikt en lijken ze klaar voor de productie van een nieuwe convertible, en wat voor één. De Camaro Convertible van Chevrolet. General Motors werkt voor de productie ervan samen met Oostenrijks onderdelenbouwer Magna, die ook de SLS AMG deels bouwt.

GM en Magna hadden eerder al contracten, maar die werden een aantal jaar geleden stop gezet. Hopelijk is dit de start van een mooie samenwerking. Het resultaat zal alvast te pruimen zijn. Het eerste jaar zouden er 20.000 stuks van de band moeten rollen.

Camaro Convertible

Camaro Convertible

Via Paultan

afbeelding van ThV

een charger liefhebber heeft het niet zo op de camaro...

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt. Indien u beschikt over een Gravatar account, dan wordt deze getoond als gebruikersafbeelding bij deze reactie.
CAPTCHA
Gelieve volgende woorden in te geven