Voor wie geen genoegen neemt met een Mercedes CL, heeft Brabus deze Brabus 800 Coupé. Het klinkt wat als een grote BMW al zullen ze dat bij Brabus niet graag horen. De wagen wordt voortgestuwd door een 6.3l grote benzinemotor voorzien van een twin turbo. Daarmee is hij goed voor 800 pk (vandaar de naam dus) en maar liefst 1.420 Nm aan koppel. Ter vergelijking: een CL 600 heeft 515 pk en 830 Nm koppel.
De Brabus 800 Coupé haspelt de 0-100 km/u af in slechts 3,9 seconden, de 0-200 gaat in 10,3 seconden terwijl de topsnelheid pas bij 350 km/u bereikt wordt. De gewone CL 600 werkt een nummertje van 0-100 af in 4,6 seconden. De Brabus 800 Coupé wordt voorgesteld op de International Auto Show in Dubai, of wat dacht je?
Contacteer de redactie met straf nieuws, eigen schrijfsels, tips en suggesties.
Ik dacht eigenlijk maar 1 ding: Wanneer ga ik die verdomde lotto nu eens winnen :p!
Ik vind het een vette bak! Zelfs dat interieur is mooi! Normaal gezien heb ik niets met wit/zwart (Zie m'n reactie bij die Evoque) maar hier is het wel netjes gedaan!
dag mooie CL lijnen :)
Wauw! Een voorkant met een gat in... en nog een gat... en nog een stuk of drie gaten... een gat onder een gat... En oh ja, LED-lichtjes!... En hadden we geen Nissan 370Z achterbumper meer liggen? Die past wel!
Zo, dat gaan de mensen zeker mooi vinden... NOT!
Nieuwe reactie inzenden