Beeldschone rendering van de Koenigsegg CCX

21/09
2009
10h48

Elke autoliefhebber, -fan of -freak heeft wel al eens Gran Turismo gespeeld. De vooruitzichten voor de nieuwe Gran Turismo zien er goed uit, we krijgen eindelijk visuele schade, weersveranderingen en nachtraces. De graphics van GT5  prologue waren zeer goed maar dit filmpje in Gran Turismo stijl is nog van een heel ander kaliber. De CCX is echt fenomenaal. Alles reflecteert en ziet er ook zeer realistisch uit. Filmpje bij meer lezen

via autoblog.com

 

Anonieme gebruiker
afbeelding van Anonieme gebruiker

Edit: tekst aangepast, bedankt voor de opmerking

afbeelding van Pieter Ameye

Nog eens wat je fotorealisme kunt noemen. Ben benieuwd naar het finale product.

Anonieme gebruiker
afbeelding van Anonieme gebruiker

het mooie is dat forza motorsport wordt uitgespeeld tegen gt5. dus Forza 3 zal weer een joy worden.

Anonieme gebruiker
afbeelding van Anonieme gebruiker

Heel mooi, alleen jammer dat die games zo moeilijk zijn, voor mij toch. Is er al een volledige car list uit eigenlijk?

Anonieme gebruiker
afbeelding van Joeri

Even voor de duidelijkheid, het gaat hier niet om beelden uit het game zelf, maar een 3d simulatie op basis van wat GT5 doet. Het enige verschil is dat er hier gewoon héél veel meer werk in zit.

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt. Indien u beschikt over een Gravatar account, dan wordt deze getoond als gebruikersafbeelding bij deze reactie.
CAPTCHA
Gelieve volgende woorden in te geven