Als je twijfelt waarom Land Rover is wat het vandaag zegt te zijn, dan bekijk je even dit filmpje. We konden het zelf ook niet geloven, maar niets wijst er op dat ze ons bedriegen. Land Rover biedt al een tijdje het Hill Descent Control system aan op haar modellen, een systeem dat ze in samenwerking met Bosch ontwikkelden. Door de werking van het ABS en andere rijhulpsystemen te manipuleren zorgt het ervoor dat je wagen gecontroleerd een helling kan afrijden. Land Rover garandeert de werking van het systeem tot een hoek van 45 graden. Op zich al indrukwekkend. Maar het volgende filmpje bewijst de kunde.
Contacteer de redactie met straf nieuws, eigen schrijfsels, tips en suggesties.
Indrukwekkend, toch ben ik een beetje sceptisch over die hoek van 80 graden.
Die hoek van 80 graden is mijn gok. Staat er nergens bij. Maar ik denk dat het op sommige stukjes niet veel scheelt. Heb het wel even uit het artikel gehaald.
De hoek van 80 graden lijkt me goed geschat hoor :)
Het is gewoon moeilijk te geloven als je het ziet :p. Maar inderdaad, als je naar de bomen, het gedrag van de auto en de mens die beneden staat te filmen kijkt, ziet het reëel uit.
Zeer indrukwekkend. Dat zie ik men golfje nog niet direct doen
Ik geloof best in die schatting van 80°, zoals BizkiD al zei, de bomen, gedrag van de auto/mens. Onvoorstelbaar & complete waanzin om zoiets uit te testen wel ;-)
Nochtans staat bij het filmpje wel hoeveel graden die hoek is: 45°
Hetzelfde maar dan met een: LC120
en dit kan er gebeuren als het mislukt
ja en de bomen groeien bijna horizontaal
Nieuwe reactie inzenden