"Als je een vierdeurs Ferrari wil, koop dan een Maserati"

04/05
2010
13h53

Geen vierdeurs voor FerrariNja, constructeurs en hun marketing-principes. Een hybride Ferrari bouwen doen ze met alle plezier, een vierdeurssedan is dan weer alle gekheid op een stokje. Ferrari topman Amedeo Felise bevestigde dat Ferrari nooit een vierdeurssedan zal bouwen om op die manier te concurreren met de Rapide of Panamera. Die keuze wordt gemaakt naar het idee van Enzo Ferrari, die ooit zei dat een Ferrari nooit vier deuren zal hebben.

De nood aan een vierdeurs Ferrari is er naar zijn zeggen niet. "Als je een vierdeurs Ferrari wil, koop dan een Maserati'. Op het 'waarom wel een hybride, en geen vierdeurs'-vraagstuk antwoordde hij: “We waren gedwongen een hybride te maken door de vele regulaties en normen, niemand verplicht ons echter een vierdeurs te maken". 

Ferrari 599 Hy-kers

Ferrari 599 Hybrid

Ferrari 599 Hybrid

Via Autocar

afbeelding van Nathan

Groot gelijk! Eindelijk nog eens iets zinnig uit de mond van een topman.

afbeelding van BizkiD

Hehe, kunt geen beter antwoord op geven.

afbeelding van SeMTeX

I agree

Karel
afbeelding van Karel

Als het dan echt moet koop ik wel een Maserati

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt. Indien u beschikt over een Gravatar account, dan wordt deze getoond als gebruikersafbeelding bij deze reactie.
CAPTCHA
Gelieve volgende woorden in te geven